fbpx

Můj vzor,

Božský Karel

Velkolepý vzpomínkový koncert v podání 24letého Kristiána Šebka za doprovodu patnáctičleného živého orchestru, s pokorou mapující celou hudební kariéru největšího českého zpěváka, jeho životní cestu, doplněný o příběhy písní. Přidáváme druhý slavnostní koncert 28.10.

Středa 15.11. KD Rubín Brno

Pátek 12.1. KC Semilasso Brno – Novoroční Galakoncert

Vyprodané Brno ožívá spolu s písněmi Karla Gotta s druhým přidaným Novoročním gala koncertem!

Kristián Šebek (24): “Už jako malý kluk jsem obdivoval pěvecké umění a šarm našeho největšího českého zpěváka. Učil jsem se od něj a přál si zpívat nejen jeho písně, ale alespoň trochu tak dobře jako on. A tak se Karel Gott stal mým vzorem a je jím dodnes. Jeho písně zpívám od útlého dětství a ještě za dob jeho vystupování vznikla myšlenka, vzdát mu hold a tyto nádherné melodie šířit dál. Po jeho odchodu jsme tyto plány odložili s obavou, že budeme považováni za opovážlivé, teprve nyní si troufáme náš projekt představit světu.”

V tomto našem exkluzivním projektu zaznívají nejslavnější písně Karla Gotta s pokorou doplněné průvodním slovem a příběhy jejich vzniku. To vše za doprovodu exkluzivních hostů, precizní hudební a světelné výpravy a také patnáctičlenného živého orchestru! Na základě rychle vyprodaného prvního koncertu pro Vás přidáváme druhý, tentokrát novoroční galakoncert, ve kterém zazní nejslavnější písně. 

Přehrát video

Uvědomujeme si, že Karel byl a bude pouze jeden a nepřicházíme se snahou vetřít se do přízně diváků jako jakási náhrada. Mým největším přáním je pouze to, aby jeho písně zněly dál a mohli těšit své diváky, to vše v podobě, jakou si zaslouží.

Koncert je naplněn průřezem hitů Karla Gotta, Karla Svobody, Jiřího Štaidla a dalších mistrových autorů, a to od počátku jeho kariéry, až do jeho posledních koncertů. Všechny písně jsou bohatě aranžovány a doprovázeny živým orchestrem až o 15ti členech a to včetně perkusí, dechové sekce, smyčcového kvartetu a dalších nástrojů.

Poslední Vstupenky v síti Ticketportal

KC Semilasso Brno - Novoroční Galakoncert

Pátek 12.1.2024

Poslechněte si ukázky a nenechte si galakoncert v Brně ujít!

Reference diváků

Co se o nás říká?

Dobrý večer, moc a moc Vám děkuji za nádherný koncert v Třebíči. Vytvořili jste nezapomenutelnou atmosféru a všem nám udělali obrovskou radost. Prosím, pokračujte takto dál. Právě Vy máte úžasné schopnosti pokračovat ve stopách Karla Gotta. Nikdy na dnešní večer nezapomenu. Přeji Vám moc moc štěstí!
Eva Nováčková
Divák z Třebíče
Neuvěřitelné! Nikdy v životě bych nevěřil, že ještě něco takového uvidím ale hlavně uslyším. Když jsem zavřel oči, jako bych se vrátil o několik desítek let zpět a slyšel mladého Karla v plné síle. Nemluvě o nádherném zvuku celé kapely, který si tahle hudba prostě zaslouží. Fakt krásná atmosféra doplněná hezkým slovem.
Vlastimil Sklenář
Divák z Prachatic

KC Semilasso Brno - Novoroční Galakoncert

Pátek 12.1.2023

Poslední Vstupenky pouze v předprodeji!

PR - Reklama a partneři

KONCERTY - Vstupenky a Booking

Scroll to Top